MYYNTI JA TILAUSTEN KÄSITTELY

MYYNTI JA VARASTO

ALUEMYYNTI JA TEKNINEN TUKI

Hannu Nousiainen

Hannu Nousiainen


Keski-Suomi

040 510 8165
hannu.nousiainen@hertek.fi


Pekka Hautamäki

Pekka Hautamäki


Pohjanmaa

0400 367 017
pekka.hautamaki@hertek.fi


Hannu Mäkelä

Hannu Mäkelä


Pirkanmaa

0400 679 085
hannu.makela@hertek.fi


Mikko Hiltunen

Mikko Hiltunen


Satakunta ja Pirkanmaa

040 530 3330
mikko.hiltunen@hertek.fi


Juha Lahtinen

Juha Lahtinen


Varsinais-Suomi ja Länsi-Uusimaa

0400 882 854
juha.lahtinen@hertek.fi


Jarmo Janhunen

Jarmo Janhunen


Etelä-Suomi

040 664 7299
jarmo.janhunen@hertek.fi


Ari Suhonen

Ari Suhonen


Itä-Suomi

040 573 8415
ari.suhonen@hertek.fi


HALLINTO JA TALOUS

Jari Sihvonen

Jari Sihvonen


Toimitusjohtaja

050 317 0354
jari.sihvonen@hertek.fi


Jussi Rinne

Jussi Rinne


Myyntijohtaja

0400 388 878
jussi.rinne@hertek.fi


Riitta Saarinen

Riitta Saarinen


Maksuliikenne

019 426 1627
riitta.saarinen@hertek.fi


Copyright © 2019 Hertek Oy